Kayseri Yazlık Kombi Bakımı2
Yazlık Kombi Bakımı
27 Şubat 2017
Kombi Bakımında Kampanya!
Kombi Bakımında Kampanya!
10 Mart 2017
Tümünü göster
Kayseri Kışlık Kombi Bakımı

Kayseri Kışlık Kombi Bakımı

Kışlık Kombi Bakımı

KIŞLIK KOMBİ BAKIMI


Günümüzde artık hemen herkesin evinde kombi cihazları bulunmaktadır. Bu cihazların belli zamanlarda ve özellikle kış aylarında herhangi bir problem yaşanmaması için periyodik bakımlarının yapılması oldukça önemlidir. Periyodik bakımları yapılmayan kombiler zamanla daha fazla arızalanmaya ve kış aylarında sizi yarı yolda bırakmaya başlarlar. Bunun olmaması için kışlık kombi bakımı ve periyodik bakımların mutlaka yapılması gerekir.

Kombi bakımı muhakkak profesyonel servisler tarafından yapılmalıdır. İster periyodik olsun ister kışlık kombi bakımı olsun kendi başınıza bir şeyler yaptığınızda çok daha farklı ve tehlikeli arızaların çıkmasına sebep olabilirsiniz.

Kışlık kombi bakımında ilk adım kombinin yanma kısımlarının bakımıdır.

Sonrasında kombi brülörü, eşanjörün iç kısımları ve dış yüzeyin bakımına geçilir.

Kombinin tüm su ile alakası olan bölümleri kontrol edildikten sonra gaz ile çalışan bölümlerinin kontrolü ve bakımı yapılır.

Kombiniz elektrikli ise elektrik aksamları kontrol edilerek herhangi bir olumsuz durumun olup olmadığına bakılır.

Eğer kombi içindeki parçaların değişmesi gerekiyorsa bu parçalar orijinal yedek parçalar ile değiştirilmesi gerekir.Tüm bu kontrol işlemleri ve parça değişimi yapıldıktan sonra kombinin iç ve dış temizliği yapılıp emniyet kontrolleri yapıldıktan sonra çalışır duruma geçirilir.
Kışlık kombi bakımı, kışa girmeden yaptırılmalıdır. Kış ortasında herhangi bir problem yaşamamak, sıcak su ve ısınma sorunu ile karşı karşıya kalmamak için periyodik bakımların haricinde kışa girmeden kışlık kombi bakımının yapılması çok önemlidir.Firmamızın konusunda uzman ve deneyimli ekipleri sayesinde kombinizin hem periyodik bakımını hem de kışlık kombi bakımını gerçekleştirmekteyiz.Kayseri kombi servisimizden alacağınız kaliteli ve profesyonel hizmet sayesinde hem kış mevsimini rahat ve sorunsuz şekilde geçirir hem de kaliteli ve profesyonel hizmeti bütçenize uygun fiyatlarla almış olursunuz.
Kışlık Kombi Bakımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × one =