Demirdöküm Kombi Bakımı

Kayseri Demirdöküm Kombi Bakımı
Kombi bakımı işlemi sonbahar mevsiminin başlangıcında her yıl mutlaka yapılması ön görülen ve soğuk kış günleri gelmeden önce kombi cihazınızın incelenip gerekli bakımının yapılması ve meydana gelebilecek büyük arızaların önceden tespit edilerek arızayı ve masrafı minimum seviyeye indirip cihazınız ömrünü ve yakış kalitesini maksimum düzeye çıkarma işlemine denir.


Kombi bakımı ile yıllarıdır evlerinizde kullanmakta olduğunuz doğalgazlı cihazlar (kombi, doğalgaz soba v.b. ) her yıl muntazam olarak yetkili, ehliyetli teknik servis ekipleri tarafından kontrol edilip temizliği yapılmalı, kış sezonuna rahat ve sorunsuz girebilmeniz için gerekli işlemlerin yapılması gerekmektedir. Kış sezonu öncesi yıllık kombi bakımı‘nda yapılacak işlemler şunlardır;


1. Cihazınızın yanma verimini ve isli yanma oluşturacak tozlarının temizlenmesi

2. Kalorifer dönüş hattındaki filtrenin sökülüp temizlenmesi.

3. İmbisat deposunun havasının kontrolü

4. Çakmak ayarlarının yapılması

5. Gaz geçişini sağlayan meme gözlerinin temizlenmesi

6. Cihazın modülasyon yapıp yapmadığı cihaz ayarlanan dereceye gelene kadar yüksek alevle yanar. İstenilen dereceye gelmek üzereyken size sabit bir sıcaklık sunması için alev boyutunu kısar. Evinizde ısı kaybı yoksa söner.

7. Brülör temizliği

8. Sıcak su akış kontrolü

9. Peteklerin iyi ısınıp ısınmadığı

10. Genel kontrol yakın zamanda sorun çıkaracak aksamlar hakkında kullanıcıya verilecek bilgiler.

11. Müşterinin cihazı daha verimli kullanabilmesi için bilgi verilir.

12. Bacalı cihazlarda baca çekiş kontrolü ve yapılması gerekenle


Kombi bakımı sırasında değişmesi gereken parçalar olduğu takdirde, değiştirilen parçalar için kullanıcıya garanti belgesi verilir. Özetle kombi bakımı yaptırmanın en önemli gerekliliği kombinin daha ciddi arızalara yol açmasını önlemek ve doğalgaz sarfiyatını minimuma indirmektir.
Aşağıdaki servis numaramızı arayarak bakım için servis talebinizi bizlere iletebilirsiniz. Servis elemanlarımızın uygun olmaları halinde, maksimum 1 saat içinde verdiğiniz adrese donanımlı aracımızla gelerek, kombi ve şofben bakım ve arızanız yapılır. Müşteri memnuniyet odaklı çalışan firmamızla ilgili memnuniyet ve şikayetlerinizi aşağıdaki telefon numarası ile bizlere iletebilirsiniz. Eksik hususlarla ilgili gerekli tedbirler alınarak tarafınıza dönüş yapılacaktır.


Kayseri Demirdöküm Kombi Bakımı, kayseri Demirdöküm şofben tamiri, Kayseri Demirdöküm şofben Bakımı