Protherm Kombi Bakımı

Kayseri Protherm Kombi BakımıProtherm Kombi Bakımı her yıl yapılması gereken bir işlemdir. Bakımı yapılmayan kombide verim almak mümkün değildir ve ilerleyen günlerde yüksek maliyetli arıza çıkarmaya başlar. Bu yüksek maliyetli arızaların önüne geçebilmek için her yıl periyodik olarak protherm kombi bakımı çağrı merkezimize ulaşıp Kombi Bakımı talebinde bulununuz. Kombi bakımı kışın peteklerin daha verimli ısınmasına ve ısınma maliyetinin yüksek ölçüde düşmesini sağlar.

Yeni bir ev aldınız ve yeni evinizde Protherm kombiniz var. Önümüz kış ve cihazınızın kışa hazır olup olmadığını, daha önce cihazınıza nasıl müdahalelerde bulunulduğunu bilmiyorsunuz. Tek bir telefonla randevu alıp cihazınızın kontrol ve bakımını yaptırabilirsiniz.

Yıllık Kombi Bakımı Esnasında Yapılan İşlemler:

-Cihazın su sızdırmazlığının kontrolü

-Cihazın tamamının kirlilik yönünden kontrolü

-Brulör ve yanma kontrolü

-Üç Yollu vana; cihazın sıcak su ve ısıtma fonksiyonlarının kontrolü

-Birinci ısı eşanjörü kontrolü yapılır.

-Gaz ayarları (Ön yanma ayarı, kısmi güç ve tam güç) kontrolü

-Genel elektronik aksamı kontrolü

-Emniyet kontrolü; Ateşleme otomatiğinin gaz kesme fonksiyonu, kontrolü;

-Kalorifer ve sıcak su hattında bulunan pislik tutu filtrelerin temizliği

-Su şalteri filitresinin kontrolü, filitre temizliği, su debisi ayarlarının kontrolü


Aşağıdaki servis numaramızı arayarak bakım için servis talebinizi bizlere iletebilirsiniz. Servis elemanlarımızın uygun olmaları halinde, maksimum 1 saat içinde verdiğiniz adrese donanımlı aracımızla gelerek, kombi ve şofben bakım ve arızanız yapılır.Kayseri Protherm Kombi Bakımı, kayseri Protherm şofben tamiri, Kayseri Protherm şofben Bakımı